Küçükbakkalköy, Yenidoğan Cd. No 10 A, 34750 Ataşehir/İstanbul
444 26 17

Saç Simülasyonu nedir?

Özel geliştirilmiş cihaz ve boyalar ile minik saç efektleri verilerek problemli saç bölgesinin estetik şekilde boyanması sanatıdır.

Saç Simülasyonu

Sorun yaşanan saç bölgesinin özel geliştirilmiş cihaz ve boyalar ile minik saç efektleri verilerek boyanması işlemi demiştik. Bu işlem sonrasında sorunlu bölge daha yoğun ve gür bir görünüm alır.

Cerrahi bir işlem ve operasyon değildir. Problem yaşanan saç bölgesi mini saç efektleri şeklinde boyanır.Bu sayede daha yoğun ve gür bir görünüm elde edilir. Yılda bir yenilemek şartıyla 3 ila 5 yıl gibi bir kullanım imkanı sağlar. Cerrahi bir işlem değildir. Kişi saç simülasyonu işlemi sonrasında günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir.Saç sorunu yaşayan kadın erkek farketmeksizin herkes tercih edebilir. Eğer sizinde bir saç sorununuz varsa geç kalmadan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.Uzmanlarımız size tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.

HFS CENTER

Türkiye'nin ilk marka tescilli saç simülasyon merkezi. Alanında en tecrübeli ve en uzaman kadro. Kendi boya cihaz ve sistemini geliştiren Dünya markası!

Bizimle Tanışmak İster Misiniz?

blank
blank

BİZİ TAKİP EDİN

HFS Center
Türkiyenin ilk marka tescilli saç simülasyon merkezi

INSTAGRAM

424k

FACEBOOK

32.463

YOUTUBE

34 k
blank
Serkan BOZKURTPMU Master
Her insanın dünyaya bir geliş sebebi vardır.Kimileri işleyen bir düzende sistemin bir parçası olmak, kimileri bu sistemi yönetmek, kimileri ise bir sistem kurmak için yaradılmışlardır. Aslında liderliğin sonradan kazanılan bir olgu olduğuna inanmıyorum. Bir insan lider doğar. "Çocukluğumdan beri sistemlerin hatalarını bulma merakım, zamanla en iyisi nasıl olura beni itti. Benim bulduğum şuan en iyisi!"
TOP
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?