0212 266 78 20 Merkez Telefonumuz
0546 446 48 02 GSM Telefonumuz
hfscenter@gmail.com E-posta Adresimiz

İzmir Saç Simülasyonu

İzmir Saç Simülasyonu
  • 26.09.2019
  • 407
  • 0
İzmir Saç Simülasyonu

Türkiye'nin ilk marka tescilli saç simülasyonu merkezi Hfs Center Saç Simülasyonu Merkezi İzmir'de yeni şubesi ile hizmete başladı.Serkan Bozkurt yoğun talep ve ilgiyi karşılıksız bırakamazdık dedi ve tüm İzmir'e hayırlı olsun dedi.Şuan İstanbul,Ankara ve İzmir'le birlikte 3 merkezi olan Hfs Center Saç Simülasyon Merkezi yakın zamanda Bursa ve Antalya'dada hizmete girecek iki şube ile dahada büyümeye devam edecek.

Saç Simülasyonu nedir ?

Sorun yaşanan saç bölgesinin özel geliştirlmiş cihaz ve boyalar ile minik saç efekleri verilerek boyanması sanatıdır.İşlem sonrasında sorunlu bölge daha yoğun ve gür bir görünüm alır. Cerrahi bir işlem ve opreasyon değildir.Sorun yaşanan saç bölgesi mini saç efekleri şeklinde boyanır.Bu sayede daha yoğun ve gür bir görünüm elde edilir.

Saç Simülasyonu kullanım süresi ?

Saç simülasyonu cilt yapısı ve kişinin yaşamsal fonksiyonlarına bağlı olarak 3 ila 5 yıl arasında bir kullanım ömrü vardır.Bu süre sonunda tamamen ortadan koybolur.Saç simülasyonu cilt yapısına bağlı yılda bir yenilenmesi önerilir.İstenildiği sıklıkta yenilenmesinde bir sakınca yoktur.Hfs Center olarak 3 yıl sınırsız rötuş imkanı sağlamaktayız.

Kimler saç simülasyonu yaptırabilir ?

Saç sorunu yaşayan bay yada bayan herkese uygulanabilir. Burada asıl dikkat edilmesi gereken husus kişinin ciddi bir sağlık problemi yada cilt hastalığının olmamasıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=gTgrH4DXW78

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış!

Yorum Yap

Şimdi Bizimle İletişime Geçiniz!   0212 266 78 20   0546 446 48 02