Küçükbakkalköy, Yenidoğan Cd. No 10 A, 34750 Ataşehir/İstanbul
444 26 17

HAKKIMDA

Her insanın dünyaya bir geliş sebebi vardır.Kimileri işleyen bir düzende sistemin bir parçası olmak,kimileri bu sistemi yönetmek,kimileri ise bir sistem kurmak için yaradılmışlardır.Aslında liderliğin sonradan kazanılan bir olgu olduğuna inanmıyorum.Bir insan lider doğar.Küçüklüğümden beri işleyen sistemlerin hataları bulmakla başlayan hayatım zamanla yeni sistemler kurmayla devam etti.

Ama hayatım  şehirler arası bir seyahatimde başıma gelen bir olayla değişti. Bilirsiniz mola verilen yerlerde insanlar çay kahve vs içerler. Yan masamda çok küçük yaşta bir çocuk vardı. Saçları hastalık sebebiyle dökülmüş. Babası psikolojisin bozulmaması için ona protez saç yaptırmış ama çocuk işte. Doğal olarak rahatsız oluyordu.Küçücük bir adam ve dev gibi gözleriyle baktı.Bir çok insan bu durumda üzülür yada ağlar.Bende ilk etapta öyle yaptım açıkcası. Sonra uzun uzun düşündüm ne yapabilirim diye. Başladım internet üzerinde araştırmaya. Sonunda ilk ışığı bir sitede buldum.

Bir dövmeci dövme cihazı ile saçı olmayan birine kafa derisine saç dövmesi yapıyordu.Bu kişiyle iletişime geçtim ve sistemi öğrenmeye başladım. Mucize gibi birşeydi. Bir kaç demeden sonra sistemin sorunları olduğunu görmeye başladım. Bu işlemin kalıcı olması ve dövme boyalarıyla yapılıyor olması zamanla sıkıntı yaratıyordu. Ayrıca dövme boyaları ağır metal içerdiği içinde ilerleyen dönemlerde bir sağlık problemi olma riski yaratıyordu. Kullanılan iğneler metal olduğu için kafa derisinde tahribata sebebiyet veriyordu. Firmama bağlı laboratuvarda uzun süre çalışmalar yaptım ve sonunda geçici ve insan vücuduna daha uygun olan B.C.N.T saç simülasyon boyalarını geliştirdim. Geçici bir sistemdi ve istenildiği kadar yenilenebiliyordu. Kafa derisi için ise dünyada bir ilk olan altın iğneli sistemi geliştirdim. Altın hem daha az hasar veriyor hemde alerjik durumu ortadan kaldırıyordu. Yapım gereği bu ürünleri de Türkiye'de üretmeye karar verdim.Çünkü a dan z ye herşeyin kontrol altında olmasını istiyordum .Şu an geldiğimiz nokta ise inanılır gibi değil. Türkiyenin ilk marka tescilli saç simülasyon merkezini HFS Center Saç Simülasyon Merkezini kurdum. Ama herşey bir yana dünyada  bir çok saç sorunu yaşayan insan bana geliyor ve onları mutlu görmenin tarifi ise yok.

Peki duyar gibiyim saç simülasyon ismi nereden çıktı. Adı üstünde simülasyon :) Aslında müşterime anlatırken çıktı bu isim. Aslında saç yok ama var gibi görünüyor dediğimde bana yani sİmülasyon gibi dedi. Evet dedim SAÇ SİMÜLASYONU. Kulağa hoş geliyordu ve açıkcası şuan bu kadar çok tutacağını ve insanların sahipleneceği aklıma bile gelmezdi.

Geldiğimiz nokta şuan bu ama asla durmak yok. Çünkü en iyiler asla elindekilerle yetinmez.

FACEBOOK

32.463

YOUTUBE

34,700

İNSTAGRAM

424k

TWITTER

25374
TOP
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?