Küçükbakkalköy, Yenidoğan Cd. No 10 A, 34750 Ataşehir/İstanbul
444 26 17

Saç Simülasyonu

Özel geliştirilmiş cihaz ve boyalar ile minik saç efektleri verilerek problemli saç bölgesinin estetik şekilde boyanması sanatıdır.

Cerrahi bir işlem ve operasyon değildir. Problem yaşanan saç bölgesi mini saç efektleri şeklinde boyanır.Bu sayede daha yoğun ve gür bir görünüm elde edilir. Yılda bir yenilemek şartıyla 3 ila 5 yıl gibi bir kullanım imkanı sağlar. Cerrahi bir işlem değildir. Kişi saç simülasyonu işlemi sonrasında günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir.Saç sorunu yaşayan kadın erkek farketmeksizin herkes tercih edebilir. Eğer sizinde bir saç sorununuz varsa geç kalmadan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.Uzmanlarımız size tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.

Saç Simülasyon
SAÇ SİMÜLASYONU VİDEO

bilgisayar destekTürk yazılımcıları tarafından geliştirilmiş program sayesinde gerçek saç efektlerinde kusursuz sonuçlara imza atıyoruz.

İşlem esnasında her atışın aynı olmasını sağlar bu sayede doğal bir görünüm elde edilmesinde etkili ve önemli bir rol oynar. Bu sistem Serkan Bozkurt tarafından düşünülmüş ve geliştirilmiştir. Dünyada ilk uygulayıcısı Hfs Center uzmanlarıdır.

Saç simülasyonunda risk almamak için benzer ve taklit firma ve ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

saç simülasyon iğnesiDünyanın ilk patentli altın iğne saç simülasyonu ile % 100 doğal saç görünümü. İşlem sonrasında günlük hayata devam etme imkanı. Alerji riskini ortadan kaldıran altın alaşımı ile kusursuz sonuçlar.

Farklı saç teli kalınlıklarına uygun 0,28 0,23 0.18 micron özel iğneler. Bu sayede mevcut saça en yakın saç görünümü. Altın iğne saç simülasyonu ile % 100 doğal saç görünümü.

F.M.B No: TM 2016 06336 Y

sac boyaUzun ar-ge çalışmaları sonucunda elde edilmiştir. Hammadde seçiminde insan vücuduna en uygun bitkisel içerikli ürünler seçilmiştir. Zaman içerisinde vücuttan atılır. Sağlık Bakanlığı kırmızı mühüre sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.Ağır metal testleri yapılmıştır. Dünyanın ilk HELAL sertifikasına sahip ürünüdür. Bu anlamda Türkiye de üretilen tek üründür. Saç rengi remklerinde üretilmiş olup işlem yapılacak kişinin saç rengine göre boya seçimi yapılır.Bu sayede aşırı koyu ve çirkin bir görüntü yerine doğal bir saç görünümü elde edilmiş olunur. Sizide bu ayrıcalığı yaşamaya davet ediyoruz.

Serkan Bozkurt bu gün Türkiye'de en çok saç simülasyonuna imza atmış ve sektörün kurucusudur. Youtube sayfamızdan yüzlerce saç simülasyonu örneği görebilir müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumları dinleyebilirsiniz. Saç ektirdiniz ama sonuç umduğunuz gibi olmadı mı ? Saç ekim izinizden rahatsızlık mı duyuyorsunuz ? Seyrek saçlarınız sizi mutsuz mu ediyor ? Protez saçınızdan oldukça sıkıldınız mı ? Alopesi sonucu saçlarınızı mı kaybettiniz ? Bir çok kozmetik ürün kullandınız ama sonuç alamadınız mı ?

HFS CENTER

Bizimle Tanışmak İster Misiniz?

Saç similasyonu nedir?
serkan Bozkurt

BİZİ TAKİP EDİN

HFS Center
Türkiyenin ilk marka tescilli saç simülasyon merkezi

INSTAGRAM

424k

FACEBOOK

32.463

YOUTUBE

34 k
Serkan Bozkurt
Serkan BOZKURTPMU Master
Her insanın dünyaya bir geliş sebebi vardır.Kimileri işleyen bir düzende sistemin bir parçası olmak, kimileri bu sistemi yönetmek, kimileri ise bir sistem kurmak için yaradılmışlardır. Aslında liderliğin sonradan kazanılan bir olgu olduğuna inanmıyorum. Bir insan lider doğar. "Çocukluğumdan beri sistemlerin hatalarını bulma merakım, zamanla en iyisi nasıl olura beni itti. Benim bulduğum şuan en iyisi!"
TOP
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?